Hjem Om oss Hundene Galleri Oppdrett Valper Nyheter Linker Gjestebok
 
Hundene våre
     

Jolly


Kaspar


Bizzy (på forvertavtale)
     
 
   
   
 
Milla (deleies m Sanna Anderberg)   Pinqus
Trykk på navn
eller bilde for mer info om hundene.
Returknapp ved siden hver hund!
  Under hver hund
 finner du født-dato,
 reg.nr.
stamtavle og utstillingsresultater

 
 
Jolly
  Til toppen
 av siden

 
Stamtavle for:
 
INT NORD DK AT UCH NSVCH NORDV03 NV-03-05-06
FINV-09 ATV-09 WUTV-2010 KØBVV-2010 Bundessieger Veteran Vinner 2010 EURVW-2010  WWV-2012 ATVW-12 SV-12 Ørnbergets Jolly
født:9/11-2001,  reg.nr. S58962/2001
S INT U(V)CH
Zeppelin Van De Tongelaar 
S39732/2001   F:R
AM NL LU CH
Elysium Jaegersohn 
AKCSBHM767379/0
Canterbury Jaeger V Elysium 
AKCSBHM690574/0
Elysium May Flower 
AKCSBHM657004/0 
NL LU CH
Replica Van De Tongelaar 
LOSH721813  
INT D VDH CH S N U(V)CH SV96
Alf Vom Felsenhügel 
S41024/95   F:R
NL CH Cato V Talmar's Huis 
NHSB1605592 

SU(V)CH
Örnbergets Erica 
S13479/2000   F:R

Freddy Von Charlottenhof 
VDHDTK9815279L   F:R
EV-90-91 VV-90 FIN D VDHCH
Morris Vom Felsenhugel 
VDHDTK8816164L   F:R
Imke Vom Wenzelhof 
VDHDTK9515466L   F:R
S FINU(V)CH
Örnbergets Gianna
S45889/93   F:R
SU(V)CH Ørnbergets Apache 
S62624/91   F:R
SU(V)CH Ørnbergets Miranda 
S50029/87   F:R


Utstillingsresultater for:
 
INT NORD DK UCH NSVCH NORDV03 NV-03-05-06 FINV-09 ATV-09
WUTV-2010 KØBVV-2010      BUNDESSIEGER VETERAN VINNER -2010  EURVW-2010  WWV-2012 Bundessiger Veteran Vinner 2012  ATVW-12 SV-12 Ørnbergets Jolly
født:9/11-2001,  reg.nr. S58962/2001

Dato Dommer Arrangør Resultat
       
15.12.2012 Petter Steen N Svensk Vinner 2012 Ex BIM BIR Veteran SV-12
29.09.2012 Margret Siegenthaler CH Bundessieger Tulln 2012 Veteran Sieger ATVW-2012
20.05.2012 Monika Blaha At WW-2012 Salzburg WWV-2012
20.08.2011 Steven Seymour Au SV-11 Norrkøbing Ex 1 Ck 3 Btk BIR Veteran
08.07.2010 Jose Homem DE Mello Championat de France Ex 1 BIM Veteran
02.07.2010 Ralf Campbell                NKK Trondhjem Ex 1 Ck BIM Veteran
28.11.2010 Gertrud Hagstrøm S Nordisk vinner 2010 1 1 ck 4 btk BIR Veteran
16.10.2010 Ann Carlstrømm S Tromsø Hundeklubb 1 1 ck BIR BIG 4 BIS 3 veteran
01.10.2010 Giulio Bezzecchi IT European Dog Show 2010 Exc EURVW-2010
25.09.2010 Renate Lang AT IHA Bundessieger Tulln 2010 1 Veteran Sieger ATVW-2010
19.09.2010 Axel Komorowski DR København Vinnern 2010 Exc 4 btk BIM KØBVV-2010
15.08.2010 Lars Omdal N NV-10 Bjerke 1 1 Ck 4 btk BIM Veteran
27.06.2010 Wera Hubenthal NO WW-2010 Herning Excelent 2 beste veteran
26.06.2010 Dietrich Hollmann DR WUT Vinner 2010 Silkeborg Excelent BIM og Bim Veteran
21.06.2010 Claudio de Gulliani SKK Jønkjøping 1 vetk Ck BIM og BIM Veteran
01.05.2010 Soile Bister FIN Hammerfesthundeklubb 1 1CK 1BTK BIR BIG1 BIS Veteran
13.12.2009 Paula Heikinen-Lehkonen Nordisk Vinner Helsinki 1 EXC 3 VAK
12.12.2009 Ramune Kaziauskalte Finsk Vinner 2009 Helsinki 1 EXC Cert,CACIB BIM FINV-09
29.11.2009 Lars Hjelmtvedt Norsk vinner 2009 Lillestrøm 1 kval,1konk,CK 3btk
08.10-2009 Peter Psotny World Dog Show Bratislava 1 EXC RES.CAC
03.10-2009 Horst Kettendorfer ØKV Tulln v-09 BIG1BOB CACA CACIB ATV-09
18/10-2008 Arne Foss Tromsø Hundeklubb BIR BIG 4
16/12-2007 Rautala,Eeva Svenske kennel klubb Ck 3.btk
23/11-2007 Carlström, Ann  Norsk Kennel Klub 1.CHK 1.CHKK CK 2.BTK CACIB 
20/10-2007  Bengtsson, Siv  Norsk Kennel Klub  1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIM 
12/08-2006  Muntean, Petru  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 1.BTK BIR NV-06
22/04-2006  Alessandra, Giuseppe  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 1.BTK BIR 
18/11-2005  Müller, Hans  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 1.BTK BIM NV-05
22/10-2005  Aune, Harald  Norsk Kennel Klub  2.CHKK CK 3.BTK 
03/07-2005 Fossum,Tore Danske kennel klubb CK 1.btk CACIB BIM
04/06-2005  Heyerdahl, Trygve  Tromsø Hundeklubb  1.CHKK CK 1.BTK BIR 
30/04-2005  Fossum, Tore  Hammerfest Og Omegn Hundeklubb  1.CHKK CK 1.BTK BIM 
16/04-2005  Germundsson, Ove  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 3.BTK 
23/10-2004  Nymark, Vigdis  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 2.BTK R.CACIB 
25/09-2004  Cederström, Anders  Hammerfest Og Omegn Hundeklubb  1.CHKK CK 1.BTK BIM 
21/08-2004 Krug,Hans Lorenz Østerisk kennel klubb Ck 2.btk
01/08-2004 Touminen,Matti Finske dachs klubb CK 2.btk
31/07-2004 Leenen.Theo Finske kennel klubben Ck 1.btk CACIB BIR,BIG3
25/06-2004 Juslin,Johan Svenske kennel klubb Ck 1.btk CACIB BIR,BIS2
20/06-2004 Klibenstein,Horst Finske kennel klubb CK 1.btk CACIB BIM
17/04-2004  Fossum, Tore  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIM 
12/03-2004 Schindler Østeriske kennel klubb CK 3.btk
14/12-2003 Van Bremt,Monique Svenske kennel klubb CK 1.btk CACIB BIM NORDV-03
21/11-2003  Bengtsson, Siv  Norsk Kennel Klub  1CHKK CK 1.BTK CACIB BIM NV-03
18/10-2003  Scheel, Kresten  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 1.BTK CACIB BIM 
12/07-2003 Blaha, Monica Østeriske kennel klubb CERT CACIB BIM
06/07-2003  Cederstrøm, Anders  Nordre Land Jff  2.CHKK CK 5.BTK 
05/07-2003 Skalin,Bo Svenske kennel klubb CERT 1.btk BIM
28/06-2003 Sjøsrøm,Åke Svenske kennel klubb CERT 1.btk CACIB BIM
21/06-2003  Fossum, Tore  Kirkenes Og Omegn Hundeklubb  1.CHKK CK 1.BTK BIM 
10/05-2003  Espeland, Hjørdis  Norsk Kennel Klub  1.UK 1.UKK HP 1.VK CERT 1.BTK CACIB BIR 
05/04-2003  Granheim, Torbjørn  Norsk Kennel Klub  1.UK 1.UKK HP 1.VK CERT 3.BTK 
22/11-2002  Edh, Kenneth  NORSK KENNEL KLUB  1.JK 2.JKK HP 3.VK CK 5.BTK 
19/10-2002  Lundberg, Pia  TROMSØ HUNDEKLUBB  1.JK 2.JKK HP 2.VK CK 3.BTK 
19/10-2002  Aune, Harald  NORSK KENNEL KLUB  2.JK 
12/10-2002 Cederstrøm,Anders Finske kennelklubb HP CERT 2btk RES.CACIB
07/09-2002  Persson, Moa  HAMMERFEST OG OMEGN HUNDEKLUBB  1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 1.BTK BIR 
       

 

 
 
Kaspar
  Til toppen
 av siden

 
Stamtavle for:
 
INT NORD Dk AT UCH NVCH SVCH EUW-06 NV-09 WUTV-2010 WW Veteran 2010  KØBVV-2010 BUNDESSIEGER VETERAN WINNER 2010  EURVW-2010 WWV-2012 DKW-12 DKVW-12 NORDW-12 NORDVW-12 Ørnbergets Kaspar 
 født: 23/12-2001, reg.nr. S13771/2002

S INT U(V)CH
Zeppelin Van De Tongelaar 
S39732/2001   F:R

AM NL LU CH
Elysium Jaegersohn 
AKCSBHM767379/0

Canterbury Jaeger V Elysium 
AKCSBHM690574/0
Elysium May Flower 
AKCSBHM657004/0 
NL LU CH
Replica Van De Tongelaar 
LOSH721813  
INT D VDH CH S N U(V)CH SV96
Alf Vom Felsenhügel 
S41024/95   F:R
NL CH Cato V Talmar's Huis 
NHSB1605592 

NORD U(G)CH NORDV-00-01-06 NV-
Örnbergets Daniela 
S41900/99   F:R

Fagermons Cognac 
S24024/97   F:R
S U(V)CH Lyckopilen's Marvin J R 
S42563/94   F:R
Fagermons Yasmin 
S16848/93   F:R
INT S U(V)CH
Örnbergets Natasja
S44662/95   F:R
Greif Vom Felsenhugel 
VDHDTK9315985L   F:R
INT S N U(V)CH Örnbergets Arielle 
S62627/91   F:R


Utstillingsresultater for:
       
INT NORD Dk AT UCH NVCH SVCH EUW-06 NV-09 WUTV-2010 WWV-2010 KØBVV-2010        Bundes-Veteran sieger 2010 EURVW-2010  NVW-2011 WWV-2012 DKW-12 DKVW-12 NORDW-12 NORDVW-12  Ørnbergets Kaspar 
 født: 23/12-2001, reg.nr. S13771/2002

Dato Dommer Arrangør Resultat
       
21.07.2013 Mildos Levente H Finske kennelklubben Ex,BOB BOBVeteran
15.12.2012 Petter Steen N Svensk Vinner 2012 Ex 3 beste hanne BIM Veteran
04.11.2012 Tamas Jakkel ,Ungarn NORD Vinner 2012 Ex Ck BIR NORDW-12 NORDVW-12
03.11.2012 Csaba Zsolt Lokodi Ro DKK Vinnern 2012 Ex Ck BIM DKW-12 DKVW-12
27.05.2012 Petter Steen N Hattfjelldal JF BIR BIG BIS og BIS Veteran
20.05.2012 Monica Blaha At WW-2012 Salzburg WWV-2012
26.11.2011 Niels Brandstrup Doga4all NKK NV Ex ck BIM Veteran NVW-2011
       
28.08.2011 Kresten Scheel Dk NKK Tromsø Ex 1 Ck BIM BIS 1 Veteran
27.08.2011 Jelena Kruus Est Tromsø Hundeklubb Ex 1 Ck BIR BIG 4 BIS 4 Veteran
20.08.2011 Steven Seymour Au SV-2011 Norrkøbing Ex BIM Veteran
14.08.2011 Cesare Calzinato I Innsbruck Internasjonal Ex Veteransieger BIS 4 Veteran
13.08.2011 Jari Rosario Spagna I Innsbruck Internasjonal Ex Veteransieger
08.07.2011 Francoise Lemoine-Legay Championnat De France Ex 1 BIR Veteran BIS Veteran 2011
02.07.2011 Ralf Campbell NKK Trondhjem Ex 1 CK 4 bhk BIR Veteran
18.06.2011 Nicola Imbimbo I SKK Gallivare Ex 1 3 bhk BIR Veteran
29.05.2011 Rony Doedijns R Norsk dalmatiner klubb EX1 Ck 1 bhk BIR BIG 1 BIS 4 Veteran
22.05.2011 Vigdis Nymark N Vest-Finnmark Fuglehundkl EX 1 Ck 1 bhk BIM BIR Veteran BIS 4
28.11.2010 Gertrud Hagstrøm S Nordisk vinner 2010 1 1 ck 2 bhk BIM Veteran
17.10.2010 Elin Nordmannseth N NKK Tromsø 2 beste hanne BIS 3 Veteran
01.10.2020 Giulio Bezzecchi IT European Dog Show 2010 Exc EURVW-2010
25.09.2010 Renate Lang AT IHA Bundessieger Tulln 2010 1BOB Bundes/Veteran sieger 2010
19.09.2010 Axel Komorowski DR Københavnvinnern 2010 Exc 2 bth BIR KØBVV-2010
15.08.2010 Lars Omdal N NV-10 Bjerke 1 1 Ck 6 btk 2 betse veteran
27.06.2010 Wera Hubenthal NO WW-2010 Herning Excelent BIR Veteran 3 beste hanne
26.06.2010 Dietrich Hollmann D WUT 2010 Silkeborg Excelent BIR BIS. BIR BIS Veteran
21.06.2010 Claudio de Gulliani SKK Jønkjøping 1 Vetk Ck 3 beste hanne
30.05.2010 Marianne Holmli Norsk Dalmatiner klubb 1.1CK.1BHK.BIM BIR BIS 4 Veteran
20.03.2010 Petter Steen NKK Harstad 1CK 1 BHK BIR BIS2 Veteran
13.12.2009 Paula Heikkinen-Lehkonen Nordisk Vinner 2009 Helsinki ! EXC 4 VAK
12.12.2009 Ramune Kaziauskalte Finsk Vinner 2009 Helsinki 1 EXC
29.11.2009 Lars Hjelmtvedt Norsk Vinner 2009 Lillestrøm 1kval,1konk,CK,1bhk,Caci BIM NV-09
08.10.2009 Peter Psotny SK World Dog Show Bratislava 1EXC RES.CAC
03.10-2009 Horst Kettendorfer ØKV Tulln v-2009 2 bhk CACA res.CACIB
07.06.2009 Bjarne Sørensen Vestfold-Buskerud Dachshundklubb 1 konk Ck 1 bhk Bir BIS 3
06.06.2009 Stefan Stefik NKK Drammen 1 Chkl Ck 1Bhkl Cacib BIR BIG 2
04/01-2009 Espen Eng Svensk kennel  klubb 1 Chkl Ck 1 Bhkl Cacib BIM
23/11-2008 Svein Nordang Nkk Hamar Ck 2 Bhk Cacib
03/06-2008 Per Iversen World Dog Show 2008 2.CHKK CK 2.BHK
31/05-2008 Davern Pluis USA Svensk kennel klub, Piteå 1 chkl ck 2 bhkl Cacib
23/11-2007  Carlström, Ann Norsk Kennel Klub  1.CHK 3.CHKK CK 
12/08-2007 Staunskjær,Ole Danske kennel klubb Ck 1.bhk CACIB BIR
11/08-2007 Campbell,Lisbeth Danske kennel klubb Ck 1.bhk CACIB BIR
17/11-2006  Espeland, Hjørdis  Norsk Kennel Klub  2.CHKK CK 2.BHK 
21/10-2006  Lehkonen, Harri  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 1.BHK BIR 
12/08-2006  Muntean, Petru  Norsk Kennel Klub  4.CHKK 
01/07-2006  Lundgren, Bertil  Norsk Kennel Klub  2.CHKK CK 2.BHK 
10/06-2006 Blackburn,Joanne Finske kennel klubb Ck 1.bhk CACIB Bir Big 4 EUW-06
29/04-2006  Johansson, Karl-Erik  Hammerfest Og Omegn Hundeklubb  1.CHKK CK 1.BHK BIR 
22/04-2006  Alessandra, Giuseppe  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIM 
18/11-2005  Müller, Hans  Norsk Kennel Klub  6.CHKK 
01/10-2005 Ørnemark,Paul Finske kennel klubb Ck 2.bhk res.CACIB
03/07-2005 Fossum,Tore Danske kennel klubb CERT 1.bhk Bir,big BIS 4
25/06-2005 Stafberg,Carl Gunnar Svenske kennel klubb  Ck 1 Chkl 2 bhk
04/06-2005  Heyerdahl, Trygve  Tromsø Hundeklubb  1.CHKK CK 1.BHK BIM 
30/04-2005  Fossum, Tore  Hammerfest Og Omegn Hundeklubb  1.CHKK CK 1.BHK BIR 
16/04-2005  Germundsson, Ove  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 1.BHK BIR 
19/11-2004  Olsen, Anne-Marit  Norsk Kennel Klub  5.CHKK 
23/10-2004  Nymark, Vigdis  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIR 
25/09-2004  Cederström, Anders  Hammerfest Og Omegn Hundeklubb  1.CHKK CK 1.BHK BIR 
21/08-2004 Krug,Hans Lorenz Østerisk kennel klubb CERT CACIB BIM
25/06-2004 Juslin,Johan Svenske kennel klubb CERT 1.bhk CACIB BIM
20/06-2004 Klibenstein,Horst Finske kennel klubb Ck 1.bhk 3.chk
17/04-2004  Fossum, Tore  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 1.BHK CACIB BIR 
12/03-2004 Shindler Østerisk kennel klubb CERT 2.bhk res.CACIB
14/12-2003 Van Bremt,Monuiq Svenske kennel klubb CK 2.bhk res.CACIB
21/11-2003  Bengtsson, Siv  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 2.BHK R.CACIB 
18/10-2003  Scheel, Kresten  Norsk Kennel Klub  1.CHKK CK 2.BHK R.CACIB 
12/07-2003 Blaha,Monika Østerisk kennel klubb CERT 2.bhk res.CACIB
06/07-2003  Cederstrøm, Anders  Nordre Land Jff  2.CHKK CK 2.BHK 
05/07-2003 Skalin,Bo Svenske kennel klubb CERT 1.bhk BIR BIG 3
28/06-2003 Sjøstrøm,Åke Svenske kennel klubb CERT 1 bk 3bhk res,cacib
21/06-2003  Fossum, Tore  Kirkenes Og Omegn Hundeklubb  1.UK 1.UKK HP 1.VK CERT 1.BHK BIR 
10/05-2003  Espeland, Hjørdis  Norsk Kennel Klub  1.UK 1.UKK HP 1.VK CERT 1.BHK BIM 
05/04-2003  Granheim, Torbjørn  Norsk Kennel Klub  1.UK 1.UKK HP 1.VK CERT 1.BHK CACIB BIM 
22/11-2002  Edh, Kenneth  NORSK KENNEL KLUB  1.JK 1.JKK HP 2.VK CK 3.BHK 
19/10-2002  Lundberg, Pia  TROMSØ HUNDEKLUBB  1.JK 1.JKK HP 2.VK CK 2.BHK 
19/10-2002  Aune, Harald  NORSK KENNEL KLUB  1.JK 1.JKK HP 2.VK 
12/10-2002 Cederstrøm,Anders Finske kennel klubb Hp Ck
 
 
 
 
 
 
Bizzy
  Til toppen
 av siden

 

 
Stamtavle for:
Bundessiger 2012 Gravbassernes Bizzy
født: 08.10.2010,  reg.nr. DK18517/2010
 
MULTICH MULTIV Ørnbergets Kaspar 
 født: 23/12-2001, reg.nr. S13771/2002

S INT U(V)CH
Zeppelin Van De Tongelaar 
S39732/2001   F:R

AM NL LU CH
Elysium Jaegersohn 
AKCSBHM767379/0

NL LU CH Replica Van De Tongelaar 
LOSH721813  

NORD U(G)CH NORDV-00-01-06 NV-
Örnbergets Daniela 
S41900/99   F:R

Fagermons Cognac 
S24024/97   F:R
INT S U(V)CH Örnbergets Natasja
S44662/95   F:R

Dk Se Devdhch Norduch Cella Du Chene Daniele DK17642/2007

Risk-Too Du Bois Des Trolls

LOF 46686/6994

Le Niagano De Jouxte BoullengLOF 43236/6552
Hashley De Jouxte BoullengLOF 41034/8062
Reve-D`amour Du Champ Bonnin LOF 47010/9234 Joker Von OssinussLOF 42240/6367
Muscade Du Champ BonninLOF 44831/8682


Utstillingsresultater for:
Bundessiger 2012 Gravbassernes Bizzy
født: 08.10.2010,  reg.nr. DK18517/2010
 

Dato Dommer Arrangør Resultat
       
06.10.2013 Otto Schimpf At NKK Harstad Ex,Ck,resCert 3 BTK
15.12.2012 Petter Steen N Svensk Vinner 2012 Good
29.09.2012 Margret Siegenthaler CH Bundessieger Tulln 2012 ExCaca,Cacib Bundesseiger 2012
16.09.2012 Kim Vigsø Nielsen Dk DKK Vejen Good
15.09.2012 Andrezej Kazmierski P DKK Vejen EX
03.09.2012 Hans Borelaars NKK Tromsø Ex
15.08.2012 Roar Pedersen TROEK Blodsporprøve 1 pr
       
20.05.2012 Svein Helgesen N Vest Finnmark Fuglehundkl Ex 1
19.05.2012 Brenda Banbury Uk Hammerfest hundeklubb Ex Ck Cert 2 Btk
28.08.2011 Kresten Sheel Dk NKK Tromsø Ex 1
27.08.2011 Jelena Kruus Est Tromsø Hundeklubb Ex 1 Ck, Cert 4 Btk
26.08.2011 Einar Mellomgård TROEK Blodspor prøve 2 pr
20.08.2011 Steven Seymour Au SV-2011 Norrkøbing Ex 1 junior klasse
14.08.2011 Cesare Calinato I Innsbruck Internasjonal Ex 1 Jugendbeste
13.08.2011 Jari Rosario Spagna I Innsbruck Internasjonal Ex 1 Jugendbeste
08.07.2011 Jose Homem De Mello Championannt De France Ex
18.06.2011 Nicola Imbimbo I SKK Gallivare BIR Valp
22.05.2011 Vigdis Nymark N Vest Finmark hundeklubb BIR BIG 1 Valp
29.05.2011 Tina Illukka Fin Norsk Dalmatiner klubb BIM valp
       
 
 
 
 
 
  Til toppen
 av siden

 

Milla ( opplysninger kommer )
Stamtavle for:
Dato Dommer Arrangør Resultat
       
       
       
 
 
 
 
 
Pinqus
    Til toppen
 av siden

 

Stamtavle for Dachsmeisters Pinqus

 Fam.Hofmans Mango DK19455/2010 Opalinas Miami Vice Dk21792/2008 Ross Castro S62905/2006
Opalinas Queen Of the Catwalk Dk14144/2000
Knacky-Knaves Amarone Dk12027/2008  Dachsmeisters Eros S23739/2005
Ørnbergets Pamina S22830/2004

 NUCH Katelinan Jackie FI17617/09

SU(V)CH Fagermons Isidor S11559/2004  J S VCH Nick V Dorudorf S13974/2003
SU(V)SH Fagermons Carola S24026/97
 FIN N UCH SU(V)CH EECH S FIN V Ørnbergets Katelina S13774/2002 S INT U(V)CH Zeppelin Van De Tongelaar S39732/2001
NORD U(V)CH NORDV_00-01-06-NV Ørnbergets Daniela S41900/99


Utstillingsres

Dato Dommer Arrangør Resultat
       
06.10.2013 Otto Schimpf At NKK Harstad Very god 2 Konk
12.06.2013 Einar Mellomgård TROEK 1 pr blodspor
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
 
 
    Til toppen
 av siden

 


 
     
 
   
 

 

    
 
   
 


 

       
       

 
 
 
    Til toppen
 av siden

 

 
Stamtavle
Dato Dommer Arrangør Resultat
       
       
       

 

 
 
Baci
 
 
Stamtavle for:
NORDW-10 INT AtUCH NUCH SUCH DkUCH NORDUCH Bundes Jugendsieger 2010 Baci de Borealis Vitoraz

født:22/12-2009 reg.nr. CLP/JTK/80333/10

JTK73777RM

Mailer Deamon Vitoraz

Magik Rainbow Number One

Sweetax Federica Fellini

Magic Rainbow Avrora

Paola oh Bella Hihi

Nika di Casa Stoppa

Ami Fidus Amicus

CLP61497

Tartinka at Vitoraz

Monty Python Catonium

Volfanga della Canterana

Gaska Balbinka Cantonium

Drozdzowka z Kruszon

Bagger Batcher v.d.Vilegende Klep

Brawura Cantonium


Utstillingsresultater for:
Baci født:22/12-2009 reg.nr. CLP/JTK/80333/10

Dato Dommer Arrangør Resultat
       
15.12.2012 Annukka Paloheimo F Svensk Vinner 2012 Ex Ck 2btk Cacib
04.11.2012 Dorota Witkowska Po NORD Vinner 2012 Ex Ck 2chk 3btk ResCacib
03.11.2012 Hanne Laine Jensen DKK Vinnern 2012 Ex Ck 1Chk 3btk ResCacib
29.09.2012 Margret Siegenthaler CH Bundesseiger Tulln 2012 Ex Caca reCacib ATUCH
16.09.2012 Andrzej Kazmierski P DKK Vejen Ex Ck Cacib BIR NORDUCH
15.09.2012 Kim Vigsø Nielsen Dk DKK Vejen Ex Ck Cert Cacib BIR DkUCH
03.09.2012 Hans Borelaars NKK Tromsø Ex Ck Cacib BIR
       
       
27.05.2011 Petter Steen N Hattfjelldal JFF Ex Ck Cert BIR NUCH SUCH
20.05.2011 Branislav Mag. Rajic WW-2012 Salzburg Ex
15.09.2011 Roar Pedersen TROEK blodspor prøve 2 pr
29.08.2011 Kresten Scheel Dk NKK Tromsø Ex 2 Btk
20.08.2011 Tino Pehar Kro SV-2011 Norrkøbing Ex 3 Btk
14.08.2011 Cesare calznato I Innsbruck Internasjonal Ex Caca Re Cacib
13.08.2011 Jari Rosario Spagna I Innsbruck Internasjonal Ex Caca Re Cacib
08.07.2011 Nathalie Patrix Championnat De France Ex 2 Btk
02.07.2011 Claudio de Giuliani I NKK Trondhjem Ex 1 CK 1 btk CACIB BIM
18.06.2011 Nicola Imbimbo I SKK Gallivare Ex 1 Cert Cacib BIR BIG 2
22.05.2011 Vigdis Nymark N Vest-Finnmark Fuglehundkl Ex 1 Ck Cert 1 btk BIR BIG 1
08.05.2011 Einar Mellomgård N Troms Elghundklubb 1 pr.blodspor
28.11.2010 Wera Hubental N Nordisk Vinner 2010 Ex 1 Cert BIR NORDV-2010
16.10.2010 Ann Carlstrømm S Tromsø Hundeklubb Ex 1 ck cert BIR
01.10.2010 Giulio Bezzecchi IT Eropean Dogshow 2010 Exc 4 beste junior
25.09.2010 Hans-Lorenz Krug AT IHA Bundessieger Tulln 2010 Bundes Jugendsieger BIG 1
26.06.2010 Elisabeth Rhodin SE WUT-2010 Silkeborg BIR valp BIS 6
30.05.2010 Marianne Holmli Norsk Dalmatiner klubb BIR BIG 1
29.05.2010 Ivana Bakal Kroatia Tromsø Hundeklubb BIR BIG 1
01.05.2010 Soile Bister FIN Hammerfesthundeklubb BIR BIG 1 BIS valp

 

 

 
 
 
Jens
Til toppen
 av siden

 

 
Stamtavle for:

INTUCH NUCH DkUCH NV-09 NORDJV-09
Dachsmeister's Jens
 
født: 07.2.2009 reg.nr. NO37804/09

Multi ch WOTAN
vom RAINERSCHLOSSL
WIMBO von DINKLADE EDDY von DINKLADE
ILJA von DINKLAGE Ilja von Dinklage
RANY vom RAINERSCHLOSSL PUFF'S GRANAT Vindpust'S GRANAT
IRA vom RAINERSCHLOSSL IRA vom RAINERSCHLOSSL

 INT N DK UCH EUJW-06 LUXJW-06 SV-07 Freckle-Face The Magic Touch

FIN28822/03
V-04 V-06 PMV-07 FRECKLE-FACE LOVE ME DO

 
FIN10781/97
BJSG97 SV-97 VDH ES-98 V-98 SV-98 PMV-99 FIN MVA KANS MVA EST MVA FRECKLE-FACE COBRA
FIN38455/01
FRECKLE-FACE ALL MY LOVING
FIN47682/04
PARIS VOM FLADDER
NHSB2186501
TIMM V.H. MORTELHOFJE
TK97Z2506
KLARA VOM FLADDER


Utstillingsresultater for:
INT NUCH DkUCH NV-09 NORDJV-09 Dachsmeister's Jens
 
født: 07.2.2009 reg.nr. NO37804/09

Dato Dommer Arrangør Resultat
       
06.10.13 Otto Schimpf At NKK Harstad Ex,Ck,CACIB BIR  INTUCH
18.09.13 Einar Mellomgård TROEK 10 poeng ferskspor
21.07.13 Mildos Levente H Finske Klubben Ex,1 bhk
15.09.12 Kim Vigsø Nielsen Dk DKK Vejen Ex Ck Cert Cacib BIM DkUCH
28.08.11 Kresten Scheel Dk NKK Tromsø Very good
18.06.11 Nicola Imbimbo I SKK Gallivare Very good
29.05.11 Rony Doedijns R Norsk Dalmatiner klubb Very good
22.05.11 Vigdis Nymark N Vest-Finnmark Fuglehundkl Ex 1 Ck Cert 1 Bhk BIM NUCH
17.10.10 Elin Nordmannseth N NKK Tromsø 1 1
09.10.10 Roar Pedersen N Troms Elghundklubb 1 pr blodspor
01.10.10 Giulio Bezzecchi IT European Dogshow 2010 Exc
25.09.10 Hans-Lorenz Krug AT IHA Bundessieger Tulln 10 1 Caca ResCacib 2 beste hanne
19.09.10 Julija Aidietiene Litauen Københavnvinnern 2010 Very good
01.09.10 Einar Mellomgård Troms Elghundklubb 1 pr blodspor
14.08.10 Marie Gadolin S NKK Bjerke 1 1 HP
15.08.10 Claudio de Gulliani It NV-2010 Bjerke 1 1 HP
27.06.10 Knut Sigurd Wilberg GB WW-2010 Herning Excelent 4 beste junior
30.05.10 Marianne Holmli Norsk Dalmatiner klubb 1 KVAL 1 KONK CERT BIR  BIG 3
01.05.10 Soile Bister FIN Hammerfesthundklubb 1 1 CK CERT 1 BHK BIR BIG 2
20.03.10 Petter Steen NKK Harstad 1 1 CK CERT 1 BHK BIR
13.12.09 Tanja Backes Nordisk Vinner 2009 Helsinki 1 EXC 1 JUK 4 VAK NORDJW-09
12.12.09 Paulina Sjøholm Finsk Vinner 2009 Helsinki 1 EH 1 JUK
29.11.09 Bjarne Sørensen Norsk Vinner 2009 Lillestrøm 1 Kval 1 Konk CK Cert 1 Bhk BIM NV-09
24.10.09 Trygve Heyerdahl Tromsø Hundeklubb BIR BIG 1
08.10.09 Markku Lampero FIN World Dog Show Bratislava 1EXC
03.10.09 Michael Schindler ØKV Tulln V-09 Bob jungstenklasse
13.06.09 Deschuymere Normann Tromsø Hundeklubb Bir Big 3

 

 

Speedy
Til toppen
 av siden

 

 
Stamtavle for:
 
INT N DK UCH EUJW-06 LUXJW-06 SV-07 S NVCH
Freckle-Face The Magic Touch
 
født: 28.7.2005 reg.nr. FIN41640/05
FIN28822/03
V-04 V-06 PMV-07 FRECKLE-FACE LOVE ME DO


 
FIN10781/97
BJSG97 SV-97 VDH ES-98 V-98 SV-98 PMV-99 FIN MVA KANS MVA EST MVA FRECKLE-FACE COBRA
SF47117/94
SV-96 SV-95 HOP-O'MYTHUMB'S OBJECT
FIN10215/95
KBHV-96 HUKKAPUTKEN BISAMA-NAAMA

 
FIN38455/01
FRECKLE-FACE ALL MY LOVING
 
FIN39368/99
JW95 LS97 LS97 EST MVA SV-00 D MVA D(VDH)MVA SNOOPY VAN DER GASS-JUNIOR
FIN16529/99
V-00 SV-00 FRECKLE-FACE KIND OF MAGIC

FIN47682/04
PARIS VOM FLADDER

NHSB2186501
TIMM V.H. MORTELHOFJE
NHSB1889499
SHAGGY
NHSB1961079
ASTRID V.H. MORTELHOFJE
TK97Z2506
KLARA VOM FLADDER
 
TK95K8153
URBAN VOM FISKEDIEK
TK9504402
VOXI VOM FLADDER


Utstillingsresultater for:
INT N DK UCH EUJW-06 LUXJW-06 SV-07 S NVCH Freckle-Face The Magic Touch

født:
28.7.2005 reg.nr. FIN41640/05

Dato Dommer Arrangør Resultat
       
08/10-2009 Markku Lampero FIN World Dog Show Bratislava sufficient
03/10-2009 Michael Schindler ØKV Tulln V-09 1 pr res CACIB 2 btk
10/06-2009 Roar Pedersen Nordland Dachshundklub 1 pr. blodspor
18/10-2008 Arne Foss Tromsø Hundeklub 1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR 
31/05-2008 Davern Pluis USA Svensk kennel klub, Piteå 1 chkl ck Cacib Bir, 2 Big
INT utstillings champion
16/12-2007 Rautala,Eeva Svenske kennel klubb Ck 1.bkl 3.btk Cert
23/11-2007  Ørnemark, Poul J  Norsk Kennel Klub  1.CHK 3.CHKK 
20/10-2007  Bengtsson, Siv  Norsk Kennel Klub  1.CHK 2.CHKK CK 2.BTK R.CACIB 
06/10-2007 Spoljaric,Boris Finske kennel klubb Ck 1.bk 3.btk
12/08-2007 Staunskjær,Ole Danske kennel klubb 1.btk Cert,Cacib,Bir
17/06-2007  Rotner, Rajko  Salten Brukshundklubb  1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR 
16/06-2007  Nymark, Vigdis  Nordland Dachshundklubb  1.CHK 1.CHKK CK 1.BTK BIR 
13/05-2007 Skalin,Bo Svenske kennel klubb 1.btk Cert,Cacib,Bir,Big2 SV-07
21/04-2007  Assenmacher, Hassi  Norsk Kennel Klub  1.CHK 1.CHKK CERT 1.BTK CACIB BIR 
09/12-2006 Czegledi,Attila Svenske kennel klubb 1.btk Ck Cert 3.btk
17/11-2006  Jacobsson, Charlotte  Norsk Kennel Klub  2.CHKK CK 2.BTK CACIB 
11/11-2006  Wilberg, Leif-Herman  Orkdal Hundeklubb  1.UK 1.UKK HP 1.VK CERT 1.BTK BIR 
21/10-2006  Lehkonen, Harri  Norsk Kennel Klub  1.JK 1.JKK HP 6.VK CK 1.BTK BIR 
21/10-2006  Seymour, Steven  Tromsø Hundeklubb  1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 1.BTK BIR 
12/08-2006  Lundberg, Pia  Norsk Kennel Klub  1.JK 1.JKK 
06/08-2006  Christiansen, Frank  Vestvågøy Hundeklubb  1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 1.BTK BIR 
05/08-2006  Scheel, Kresten  Norsk Collie Klubb  1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 1.BTK BIR 
01/07-2006  Lundgren, Bertil  Norsk Kennel Klub  1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 1.BTK BIM 
10/06-2006 Stefik,Stefan Finske kennel klubb 1 jk 1.juk EUJW-06

 

 

 
Wenche-Lise Hofmeister, Prestenggt. 12, 9008 Tromsø, Norway,  (0047)911 38372   (0047) 77 68 52 22  

dachsmeister@live.no